Evden Eve Nakliyat Platformu, nakliyatal.com, evden eve ile nakliyat,

Evden eve nakliyat firmaları ile müşteriler burada buluşuyor, uygun taşımacılık için fiyat teklifi isteyin. Evden eve ile nakliyat, nakliyatal.com, evden, eve, ile, nakliyat, evden eve ile nakliyat, evden eve nakliyat, evden eve, nakliyat, taşımacılık, nakliye, evdeneve, nakliyat platformu, firmaları, nakliyeciler, nakliyatal.com

KULLANIM KOŞULLARI

EŞYA TAŞITMAK İSTEYEN KULLANICI

Eşya Taşıtma işi için firma arayan kullanıcıların sitemizi kullanmaları tamamen ücretsizdir. Müşteri Girişi Panelini kullanan Kullanıcılar; Teklif isteyebilir ve Online Sözleşme bölümlerini kullanabilir. İstediği firmaya mesaj gönderebilir kendilerine cevap yazmasını bekleyebilirler. Firmalar bölümünden firmaların telefon numaraları ve adresleriyle doğrudan irtibat kurabilirler. Sol tarafta yer alan firmaların sayfalarında yer alan iletişim formu ile de irtibat kurabilirler.

Kullanıcılar taleplerini kaydederken firmalara iletmek için çeşitli açıklamalar yazabilir ve taşınacak yere ait fotoğrafları yükleyebilir. Bu eklenen resim ve yazılar hiçbir kontrolden geçmiyor olup sadece şikâyet doğrultusunda müdahale edilmektedir. Bu noktada siteye müşteri konumundaki kullanıcılar tarafından eklenen, resim ve yazı gibi hiç bir dokuman www.nakliyatal.com sorumlu tutulamaz.

EŞYA TAŞIMA YAPAN NAKLİYAT FİRMA KULLANICISI

Eşya Taşıma yapan nakliyat firmaları Hizmet Sözleşmesini kabul etmek sureti ile ücretli üye olurlar ve müşterilerin kaydetmiş olduğu taleplere ulaşma imkanı bulurlar. Bununla birlikte sitenin uygun olan yerlerinde reklamları yayınlanır.

Kayıt olan bütün firmalar kendilerine ait panelden, sayfalarını düzenleyebilir, resim ve yazı ekleyebilir. Bu eklenen resim ve yazılar hiçbir kontrolden geçmiyor olup sadece şikâyet doğrultusunda müdahale edilmektedir. Bu noktada siteye firma konumundaki kullanıcılar tarafından eklenen, resim ve yazı gibi hiç bir dokuman www.nakliyatal.com sorumlu tutulamaz.

Eşya taşıma yapan nakliyat firmaları siteye üyelik zorunluluğu olmadan, serbestçe yazı yazabildiği Nakliyeci Defteri bölümünü kullanabilirler. herkese açık olan bu bölüme yazılan yazılardan hiç bir şekilde www.nakliyatal.com sorumlu tutulamaz.
Firma Girişi
Müşteri Girişi
İstanbul'da her zaman mega hizmeti minumum fiyatları taahhüt eden bir nakliye firması bulunmaktadır.