Evden Eve Nakliyat Platformu, nakliyatal.com, evden eve ile nakliyat,

Evden eve nakliyat firmaları ile müşteriler burada buluşuyor, uygun taşımacılık için fiyat teklifi isteyin. Evden eve ile nakliyat, nakliyatal.com, evden, eve, ile, nakliyat, evden eve ile nakliyat, evden eve nakliyat, evden eve, nakliyat, taşımacılık, nakliye, evdeneve, nakliyat platformu, firmaları, nakliyeciler, nakliyatal.com

EVDEN EVE NAKLİYAT ŞİKAYETLERİ HAKKINDA

23 Haziran 2013 Pazar 23:25

EVDEN EVE NAKLİYAT ŞİKAYETLERİ HAKKINDA

Evden Eve şikayetleri hakkında birçok site kurulmuştur. ancak bunların %50 si gerçek müşteri tarafından %50 side rakip firmalar tarafından yorum yapılarak firmayı karalama yoluna gitmişlerdir. şikayet var, şikayet bildir, evden eve şikayetler altında birçok site kurulmuş olup .firmaları buraya paralı üye yapmayı, onların üzerinden gelir elde etmeyi hedeflemiştir.Üye olmayan bir çok firma yapılan yoruma cevap bile veremiyor çünkü bu siteler firmalardan ücret talep etmektedir.iş böyleyken , bu tür sitelere  ücretli üye olan firmalar haklarında yazılan yazıyı kaldırma veya göstermeme hakkında da sahip oluyor.


Evden eve nakliyat hakkında genelde hep kötü yorumlar var. hiç mi? işin ehli yok yada hiç mi? iyi taşıma yapılmıyor. çift taraflı baktığımızda bu kadar suçlu nakliyeci varda hiç mi suçlu müşteri yok.idam mahkumu insana bile konuşma hakkı verilirken neden bu siteler nakliye firmalarına konuşma hakkı vermiyor.  

Nakliyeci firmalarla şikayetler neden bu kadar fazla gerçekten iyi bir taşıma yapılmıyor mu?  
şeklinde bir anket düzenletip 100 nakliyecinin verdikleri cevap şöyle olmuştur.

elbette hatalarımız olmuştur.bunların birçoğu eşya teslimatında el sıkışarak uzlaşma sağlanmıştır. genelde şikayet yazanların; rakipleri yada sigortadan para alırım düşüncesi güden müşteriden yada eşya bilgisini eksik veren müşteriden kaynaklandığı,az eşya söylersem daha ucuza giderim mantığıyla  eşya bilgisini vermedikleri. bir odalık eşyanın 3+1 eşya çıktığı,metre küpe göre fiyat verdiklerinden araç ebatlarını ve araç yakıtı değiştiği gibi bir çok sorunu dile getirmişlerdir.

şimdi gelelim evden eve nakliyat hakkında şikayetimiz varsa ne yapmalıyız
öncelikle her şey sıcağı sıcağına dır. hangi  firma ile anlaşıldıysa eşyanın teslimatında anlaşma sağlanmalıdır. 
Nakliyat sektörü hizmet sektörü olduğu için eleman ve malzeme giderleri vardır.
En büyük tedarikçileri de çalıştırdığı elemanlarıdır.Her ne kadar hizmet anlaşması yaptığınızda baz aldığınız firma olduğu için; memnuniyetinizi veya memnuniyetsizliğinizi Evinizin taşıma işlemi yapılırken, firma çalışanlarının eşya taşıma hizmetini yerine getirip getirmediklerini firmayı arayarak bildirmeniz gerekir.
organizasyonu firma yapar ancak hangi ekibin düzgün çalışıp çalışmadığını, taşıma başlangıcında müşteri söylemezse organizasyonu yapan firma bilemez.eşya taşıma yapıldıktan sonrada söylemenin de bir anlamı kalmaz.böyle durumlarda eşya taşıma sırasında şikayetler firmaya bildirilmeli gerekiyorsa başka ekibin gelmesi istenmelidir. 
Eğer gerçekten şikayete ayan bir konu varsa neden savcılık düşünülmez. bu ülke demokrasiyle yürümüyor mu? İnternet ortamında eline web sayfası geçiren iki satır yazı yazmak için bir sürü sitenin formunu doldurmaya üşenmiyor ancak bir savcılığa vereceği dilekçeyi yazmaya üşeniyor.

Firma Girişi
Müşteri Girişi
İstanbul'da her zaman mega hizmeti minumum fiyatları taahhüt eden bir nakliye firması bulunmaktadır.