Evden Eve Nakliyat Platformu, nakliyatal.com, evden eve ile nakliyat,

Evden eve nakliyat firmaları ile müşteriler burada buluşuyor, uygun taşımacılık için fiyat teklifi isteyin. Evden eve ile nakliyat, nakliyatal.com, evden, eve, ile, nakliyat, evden eve ile nakliyat, evden eve nakliyat, evden eve, nakliyat, taşımacılık, nakliye, evdeneve, nakliyat platformu, firmaları, nakliyeciler, nakliyatal.com

NAKLİYECİ GARAJLARDA GREV VAR

15 Ocak 2014 Çarşamba 09:19

NAKLİYECİ GARAJLARDA GREV VAR

Nakliyecilere giden bilir. Her tarafta küçücük ofisler, ofislerin önünde küçük beyaz tahtalar, tahtalarda yazılar Ankara’ya boş on teker, İzmir’e parça gibi buna göre bir iş pazarı oluşturulmuş işe talip olunur, anlaşılır komisyon verilir. Çoğunda bakılır ki yazdığı gibi değildir.
Çoğu zaman kimse yüzüne bakmaz, garajda önemli olan kamyonun kasasının ölçüsüdür. İşte böylesi ortamlarda çalışmak zorundadır kamyoncu esnafı. Yine ne ederse kendine eden ve çoğunlukla hep örgütsüzlüğünden kaynaklı olarak bir türlü nakliye ücretleri artmaz. Nerdeyse 5 yıldır her şeye zam gelmesine rağmen bir türlü nakliye ücretlerine zam gelmez. Neden mi, hep daha ucuza ben giderim diyen bir kamyoncu çıkmaktadır çünkü, kamyoncu ne ederse kendine eder dememiz bu yüzdendir. Öyle bir iştirki bu çoğu kamyoncu evde çoluk çocuğunun yüzünü ayda bir görür, yine de güzel bir gelecek kuramaz çocuklarına, borçtan senetlerden bir türlü başını kaldıramaz

13 Ocak Pazartesi sabahından bu yana yediğimiz meyve sebzeden giydiğimiz kıyafete kadar her şeyimizi kilometrelerce yoldan getiren götüren kamyoncular İstanbul Gebze’de Türkiye’nin en büyük nakliye garajlarından birinde grevdeler.

Türkiyenin bir çok yerinde yapılan greve destek olalım

ikinci sınıf insan muamelesi gören, kendisinden çok kamyonun kasa ölçülerinin sorulduğu kamyoncu esnafı birlik olmaya başlıyor sanki, umut verici. Onları yalnız bırakmamalıyız. Unutmamalıyız ki yediğimiz ekmeğin ununu meyveyi sebzeyi, giydiğimiz kıyafeti, aklınıza ne geliyorsa, biz gece uyurken yataklarımızda saatlerce ,uykusuz bize yetiştirenler onlar. Sonuna kadar destek olmalıyız onlara seslerini duyurmalarına yardım etmeliyiz elimizden geldiğince.

Firma Girişi
Müşteri Girişi
İstanbul'da her zaman mega hizmeti minumum fiyatları taahhüt eden bir nakliye firması bulunmaktadır.