Evden Eve Nakliyat Platformu, nakliyatal.com, evden eve ile nakliyat,

Evden eve nakliyat firmaları ile müşteriler burada buluşuyor, uygun taşımacılık için fiyat teklifi isteyin. Evden eve ile nakliyat, nakliyatal.com, evden, eve, ile, nakliyat, evden eve ile nakliyat, evden eve nakliyat, evden eve, nakliyat, taşımacılık, nakliye, evdeneve, nakliyat platformu, firmaları, nakliyeciler, nakliyatal.com

Evden Eve Nakliyat Süreci

01 Mart 2015 Pazar 01:25

Evden Eve Nakliyat Süreci

Evden eve nakliyat konusunda hizmet satın aldığınızda, nakliyat şirketi yetkilileri yükleme ve boşaltma yapılacak mekanların büyüklüğü, birbirine mesafesi, bulundukları kat sayısı, nakledilecek eşyaların özellikleri ve özel talepleriniz hakkında bilgi almak isteyeceklerdir.


Evden eve nakliyat şirketlerinin size daha kaliteli nakliyat hizmeti verebilmesi için sizden alacağı detaylı bilgi ile çalışma planı yapması gerekmektedir.


Evden eve nakliyat hizmeti tasnif ve paketleme ile başlayacaktır. Nakliyat şirketi ekspertizinin evinizde yaptığı keşif çalışması sonrasında eşyalarınız nakliye aracına yüklenmesi gereken sıralamaya uygun olarak paketlenmeye başlar. Evden eve nakliyat sırasında eşyalarınızın zarar görme ihtimaline karşı profesyonel evden eve nakliyat şirketleri nakliye sigortası ile eşyalarınızı güvence altına alır.


İster şehir içi evden eve nakliyat isterse şehirler arası evden eve nakliyat hizmeti satın alın taşınma öncesinde sigorta acente yetkilisi size poliçenizi teslim edecektir.Eşyalarınızın evden eve nakliyesi sırasında herhangi bir hasar görmemesi amacıyla hassas ve kırılabilir tabak, bardak, ayna ve bunun gibi küçük büyük bütün cam eşyalarınız cam kağıdı ile paketlendikten sonra uygun büyüklükteki kolilere yerleştirilir. Ahşap mobilyalarınız evden eve nakliyat sırasında esneme yapmaması için de monte halde paketlenir. Elektronik ve beyaz eşyalarınız da havalı poşetler ile paketlenerek ambalajlanır ve nakliye aracına yüklenir.


Evden eve nakliyat hizmeti eşyalarınızın sadece paketlenip uygun araca yüklenmesiyle tamamlanmaz. Eşyalarınızın indirileceği yerin, yükleme yerine mesafesi ne olursa olsun evden eve nakliyat şirketleri için güvenli seyahat birinci derecede önemlidir. Eşyalarınızın tamamı araca yüklendikten sonra nakliye şirketinin sorumlusu yüklemeyi ve aracı son kez kontrol ederek yola çıkış için onay verir. Evden eve nakliyat şirketinin taşıyıcı ekibi, şirketin çalışma planına göre nakliyat aracı ile ya da nakliyat aracını takip ederek başka bir araçla yük indirme adresine ulaşırlar. Evden eve nakliyat hizmetinde paketleme ve yükleme sırasında çalışan ekibin indirme ve yerleştirme işlemi için de çalışacak olması hizmet kalitesinin devamı için önemlidir. Evden eve nakliyat hizmeti sırasında paketleme, de monte edilerek taşınan eşyalar ve yükleme sıralamasını bilen ekip, aynı hassasiyet ile indirme işlemini de zaman kaybetmeden yapabilecektir.


Nakliye aracının indirme adresine ulaşmasından sonra evden eve nakliyat şirketi ekspertizinin yükleme sırasında yaptığı keşif çalışmasına benzer bir işlem yapılır. Taşınan eşyaların indirme adresindeki mekana dağılımı tespit edilir. Eşyaların uygun odalara taşınmasından sonra, de monte olarak taşına eşyalar konulacakları yerde tekrar montajlanır. Bütün eşyaların taşınma işlemi tamamlandıktan sonra herhangi bir zarar olup olmadığı kontrol edilir ve evden eve nakliyat hizmeti başarı ile tamamlanır

Firma Girişi
Müşteri Girişi
İstanbul'da her zaman mega hizmeti minumum fiyatları taahhüt eden bir nakliye firması bulunmaktadır.